dj jerzman profesjonalny konferansjer

Witam serdecznie

Nazywam się Michał Jerzyk i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Zajmuję się muzyką, a dokładniej całą oprawą muzyczną różnych imprez okolicznościowych oraz wesel.

Jako Dj a w przypadku wesel DJ Wodzirej, DJ Konferansjer i DJ na wesele Poznań, Warszawa w jednej osobie gram odpowiednią do upodobań gości muzykę. W przypadku wesel wiele klientów się zastanawia dlaczego Dj, a nie orkiestra.

Dlatego od razu odpowiadam na to najczęściej zadawane pytanie:

  • Dj gra wyłącznie oryginalne kawałki co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz w oryginalnych wersjach bez fałszowania.
  • Dj jest w stanie zagrać każdy kawałek na życzenie klienta, gdzie orkiestra przeważnie ogranicza się do muzyki polskiej.
  • Dj nie robi długich przerw – a jeśli te przerwy są to zawsze w tle gra muzyka.
  • Dj nie ma sztywnego repertuaru w trakcie imprezy może diametralnie zmienić muzykę, która będzie dostosowana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.
  • W każdym momencie wesela czy imprezy okolicznościowej goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Dj na wesele jak i dj wodzirej na wesele jest to osoba, która potrafi umiejętnie porwać ludzi do tańca, niekoniecznie za wszelką cenę, ale jest tutaj bardzo ważna komunikacja między wodzirejem / konferansjerem, a gośćmi bawiącymi się na weselu. Dlatego osobiście staram się bardzo indywidualnie podchodzić do każdej imprezy zarówno wesela jak i innej imprezy okolicznościowej bądź firmowej. Bo tak naprawdę każda impreza jest inna, na każdej bawią się inni goście, którzy mają różne wymagania muzyczne. A organizator imprezy często ma swój pomysł bądź mały scenariusz imprezy jakby chciał aby dj wodzirej, dj konferansjer poprowadził.