O mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Michał Jerzyk i jestem DJ-em na weselach. To moja wieloletnia pasja, która stała się również pracą. Na co dzień zajmuję się muzyką, a dokładniej całą oprawą muzyczną imprez okolicznościowych oraz wesel. Większość osób zna mnie pod pseudonimem DJ Jerzman. Jedno z pytań, które zadają sobie pary młode podczas organizacji przyjęcia ślubnego dotyczy tego czy na wesele lepiej wybrać DJ-a, czy zespół. Poniżej przedstawiam zalety podjęcia współpracy z DJ-em, dzięki czemu chcę rozwiać Wasze wątpliwości:

DJ na wesele gra wyłącznie oryginalne kawałki, co daje gwarancję, że usłyszysz swoje ulubione piosenki w oryginalnych wersjach, bez fałszowania.

DJ jest w stanie zagrać każdy kawałek na życzenie klienta, natomiast zespół zazwyczaj ma swój gotowy repertuar i najczęściej ogranicza się do muzyki polskiej.

DJ na wesele nie robi długich przerw, nie są mu one potrzebne. Natomiast zawsze w trakcie krótkich pauz w tle gra muzyka.

DJ nie ma sztywnego repertuaru, dlatego na życzenie pary młodej lub gości może w każdej chwili zmienić muzykę i dostosowywać ją na bieżąco do ich gustów.

Duży wpływ na muzykę i cały charakter imprezy mają wszyscy jej uczestnicy. Mogą zawsze podejść do DJ-a i poprosić chociażby o piosenkę z dedykacją dla wybranej osoby.

DJ na wesele Poznań i Warszawa

Planowanie wesela wymaga dużego zaangażowania i poświęcenia czasu na poszukiwania zarówno idealnego DJ-a, fotografa, kamerzysty, jak i sali, sukni, czy garnituru. To długa droga, w której mogę Wam pomóc, gwarantując, że rozkręcę Wasze wesele na 100% i stanie się ono najlepszą imprezą, przez lata wspominaną przez gości. Podejmując współpracę ze mną nie musicie się o nic martwić. DJ Jerzman to gwarancja udanej zabawy.

DJ na wesele to również konferansjer i wodzirej, który nieustannie zabawia gości i pilnuje, by nikt się nie nudził. Nowożeńcy mogą wtedy spokojnie bawić się i cieszyć sobą, a także spędzać czas z najbliższymi. Staram się bardzo indywidualnie podchodzić do każdego przyjęcia, zarówno wesel, jak i innych imprez okolicznościowych oraz firmowych. Każda z nich jest bowiem zupełnie inna i bawią się na niej inni goście, którzy mają różne wymagania muzyczne. Macie swój pomysł lub scenariusz imprezy? Wspólnie go przeanalizujemy i ustalamy najlepszy plan działania.