dekoracja swiatlem dj na wesele

Dekoracja sali światłem, czyli jak oświetlenie wpływa na klimat wesela

Organizując wesele najbardziej skupiamy się na wyborze fotografa, kamerzysty, DJ-a, menu, sukni, czy garnituru. Chociaż na dobór dekoracji również poświęcamy uwagę, to bardzo często pomijamy oświetlenie. Chyba dlatego, że nie jesteśmy świadomi, jaki efekt możemy dzięki niemu uzyskać.

Przypomnij sobie wszystkie wesela, w których uczestniczyłeś. Z całą pewnością grała podczas nich muzyka, zachęcająca do tańca i zabawy. Gdyby jej zabrakło, goście szybko zeszliby z parkietu i uznali przyjęcie za nieudane. To samo jest z oświetleniem! Jest ono nieodłącznym elementem imprez i najlepszym towarzyszem muzyki. Te dwa elementy wspólnie tworzą na parkiecie niepowtarzalny klimat.

Światła ledowe zapewnią dynamiczne oświetlenie parkietu

Wśród różnych rodzajów oświetlenia znajdziemy m.in. światła ledowe. To te kolorowe, migające punkty, które zmieniają się w rytm muzyki, przybierając różnorodne kształty. Bez nich impreza taneczna, jaką jest wesele, byłaby po prostu ponura. Światła ledowe montowane są na rampie, dzięki czemu zapewniają najlepszy efekt świetlny na parkiecie. Oczywiście ich ilość i rozmieszczenie jest uzależnione od wielkości sali weselnej, przestrzeni do tańca oraz ilości gości.

Dzięki temu, że oświetlenie ledowe jest sterowane za pomocą miksera DMX, można je dopasować samodzielnie do rytmu muzyki poprzez ustalenie konkretnego tempa, kolorów i wzorów. Gwarantujemy, że efekt na parkiecie będzie niepowtarzalny. Bardzo często to DJ ma w swojej ofercie oświetlenie ledowe, co znacznie ułatwia sprawę, ponieważ dopasuje on dekoracje światłem do muzyki, która będzie grana na weselu. Inne światła będą bowiem pasowały do skocznych, dynamicznych piosenek, a inne do spokojnych i nastrojowych utworów.

Oświetlenie statyczne – nastrojowa dekoracja sali weselnej

Ten rodzaj oświetlenia jest coraz chętniej wybierany przez pary młode, ale nie tylko. Sprawdza się także, jako dekoracja imprez firmowych, czy innych przyjęć okolicznościowych. W tym przypadku podświetlone zostają konkretne elementy w lokalu, np. filary, ściany, narożniki, czy też wnęki okienne. Oświetlenie statyczne jest w stanie wprowadzić naprawdę nastrojowy klimat i odmienić wygląd absolutnie każdej sali weselnej, dodając jej elegancji i klasy.

Takie światła mogą mieć naprawdę różnorodne kolory. Od białego i niebieskiego, przez różowy, czerwony, aż po zielony. W zależności od tego, jakie są preferencje pary młodej, salę można przystroić w jednym lub kilku kolorach. Ten typ niepowtarzalnego oświetlenia będzie w stanie odmienić wygląd nawet najprostszego lokalu i stworzy z niego miejsce nastrojowe. Co ważne, oświetlenie statyczne wygląda zjawiskowo na zdjęciach, a także na filmie!

Dekoracja sali weselnej światłem

Oprócz muzyki i atrakcji bardzo istotna jest również oprawa wizualna wesela, czyli przede wszystkim dekoracja sali światłem. Dzięki podświetleniu konkretnych elementów w sali weselnej zapanuje elegancki klimat i niepowtarzalny nastrój. To naprawdę oryginalne rozwiązanie, które wykorzystywane jest nie tylko na weselach, ale również na imprezach urodzinowych, studniówkach, bankietach, imprezach firmowych, czy też przyjęciach sylwestrowych. Dekoracje świetlne dopasowywane są do charakteru miejsca i rodzaju imprezy. Dzięki oświetleniu dynamicznemu i statycznemu na parkiecie ani na chwilę nie zapanuje nuda. Kolorowe, migające światła stworzą niezapomniany klimat na Twoim weselu i podkreślą wyjątkowość chwili.