dj impreza firmowa

DJ na imprezę firmową – profesjonalizm i rozrywka

Organizacja imprezy firmowej to wyzwanie dla właścicieli firmy. Chcą oni zapewnić uczestnikom wydarzenia dobrą zabawę, lecz głównym celem jest ich integracja i podkreślenie prestiżu danej organizacji. Jak to ze sobą połączyć? Nic prostszego: wystarczy zatrudnić doświadczonego DJ-a!

Profesjonalny DJ na imprezę

Prowadzenie imprezy firmowej wymaga nie tylko umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktu z publicznością, ale też klasy i bardzo dużego wyczucia. Konferansjer ma rozbawić uczestników i wprowadzić ich w imprezowy nastrój, jednak nie może pozwolić sobie na taką relację, jaką szybko DJ nawiązuje z gośćmi np. na weselu czy innej imprezie rodzinnej. Profesjonalny DJ na imprezę doskonale wyczuwa atmosferę danego eventu i wie, jak rozkręcić ją, aby wszyscy bez wyjątku ruszyli na parkiet. Potrafi też zachęcić do integracji zarówno stażystów i pracowników niższego szczebla, jak i kadrę zarządzającą. Doskonały DJ dla firm to ten, który przekaże uczestnikom zabawy wszystko, co chcieliby przekazać właściciele firmy, ale jednocześnie wzbudzi w nich chęć do zabawy i sprawi, że dany event nie będzie mieć bardzo oficjalnego charakteru.

Doskonała oprawa muzyczna imprezy firmowej

Chyba nikt nie wyobraża sobie zabawy do białego rana bez dobrej muzyki. Umiejętność wybrania pasującego utworu w danym momencie imprezy to prawdziwy talent! Doświadczony DJ bezbłędnie dopasuje kawałki do typu eventu firmowego, wieku uczestników i ich statusu. Zauważy, co przyciągnie gości na parkiet, a kiedy wolą oni z niego zejść i na bieżąco dopasowuje repertuar do ich potrzeb. Doskonały DJ dla firm to osoba, która prowadziła już niejedną tego typu imprezę i umie zrobić to tak, aby event stał się ona niezapomnianym wydarzeniem.

Rozrywka na event firmowy: nie tylko muzyka!

Niezapomniana muzyka na imprezie firmowej to jedno. Realna integracja – to druga, lecz nie mniej ważna rzecz. Dobry DJ na event dla firm ma w swoim repertuarze wyjątkowe zabawy, konkursy i gry integracyjne, podczas których uczestnicy imprezy szybko i trwale nawiążą bliższe relacje. Gdy konkursowi towarzyszą nagrody, pracownicy bardziej angażują się w zabawę i całkowicie zapominają o stresie związanym z koniecznością „pokonania” swojego dyrektora w danej dyscyplinie. To pozwala stworzyć klimat do dalszej zabawy i zbliża ludzi do siebie. Tu ważny jest oczywiście profesjonalizm danego DJ-a. Rozrywka na event firmowy nie powinna generować niezręcznych sytuacji dla żadnego z pracowników (ani szefów), zachować elementy dobrego humoru i po prostu – być poprowadzona z klasą.

Warto zastanowić się też nad dodatkowymi atrakcjami, które mogą towarzyszyć danemu eventowi firmowemu. Profesjonalny DJ na imprezę zazwyczaj może zaproponować coś, co będzie zaskoczeniem, na przykład modną ostatnio fotobudkę 360. Mówiąc ogólnie, jest to specjalna platforma, na której można wykonywać ujęcia filmowe jak z nowoczesnego teledysku. Imprezowicze chętnie później udostępniają je w mediach społecznościowych, co oczywiście pozytywnie wpływa na opinie o firmie!

O co jeszcze warto zapytać DJ-a przed organizacją imprezy firmowej?

Jeśli nie planujesz imprezy w renomowanym obiekcie przystosowanym do organizowania tego typu eventów, zapytaj wybranego DJ-a o sprzęt, z jakim pracuje. Stworzenie oprawy muzycznej na imprezie wymaga nie tylko konsolety, ale też dobrego nagłośnienia. Profesjonalny DJ na imprezę powinien dysponować też własnym oświetleniem, które jest bardzo ważne podczas zabawy na parkiecie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że sam mikrofon bezprzewodowy to standard – ułatwia komunikację z uczestnikami zabawy.

O co jeszcze warto zapytać DJ-a przed imprezą? O wszystko, co chcesz wiedzieć! Dobry DJ, bazując na swoim doświadczeniu, doradzi Ci w każdej kwestii – od doboru muzyki, przez kolejność wydarzeń w scenariuszu imprezy, aż po rodzaj zabaw i wybór nagród w konkursach. Zaufaj mu jako specjaliście od prowadzenia imprezy i po prostu pozwól mu działać!