SPRZĘT

Nagłośnienie

Cerwin-vega CVA 28 – Kolumny CVA 28 wyposażone zostały w dwa 8 calowe przetworniki legendarnej, znakomitej serii strocker. Cały zestaw przeznaczony jest do wszelkich zastosowań dźwiękowych od klubów po estradę. CVA 28 posiada trzy wbudowane wzmacniacze mocy dwa 8 calowe przetworniki potrafiące wydobyć gigantyczną moc 400 W w sinusie!!!.

Nowy aktywny subwoofer oparty na niskotonowm przetworniku Srocker™. Model CVA 115 o mocy 700 W, impedancji 8 Ohm i przetworniku 15”. Wzmacniacz posiadają limiter, ochronę przeciążeniową i przepięciową. CVA 115 wyposażony został również w przełącznik master/slave umożliwiający współpracę większej liczby subwooferów. Posiadają możliwość podłączenia pasywnych głośników szerokopasmowych np. z serii Intense (INT-152 lub INT-252). Obudowa wykonana jest z wielowarstwowego drewna. Posiada uchwyty Vega-Grip™. Przetwornik jest chroniony specjalnie zaprojektowaną aluminiowa maskownica.

Konsoleta

Pioneer XDJ-XZ

Pioneer XDJ-XZ jest pierwszą konsolą typu all-in-one, która wspiera Pro DJ Link. Możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia, jak na przykład odtwarzacze CDJ do kanału 3 i 4 i synchronizować ich muzykę ze swoim mixem. Możesz także przeglądać na ekranie XDJ-XZ utwory z pamięci USB podłączonej do innej jednostki.

Oświetlenie

AMERICAN DJ MY DMX 3.0 - STEROWNIK DMX

ADJ myDMX 3.0 jest to platforma DMX o wielu możliwościach kontroli software/hardware (na komputerach Windows oraz OSX Mac). ADJ myDMX 3.0 posiada nowy solidny konwerter oraz wiele nowych funkcji do stworzenia niesamowitych light show.

Głowa Chauvet DJ INTIMIDATOR SPOT 260

Intimidator Spot 260 to głowica LED o mocy 75 W, w pełni wyposażona w ogrom możliwości dla mobilnych realizacji oświetleniowych. Na pokładzie mamy trójramienną okrągłą pryzmę, aby podzielić wiązkę i pokryć większy obszar dzięki imponującym efektom wizualnym. Możliwość zmniejszenia kąta światła o 5st. dzięki manualnej funkcji zoom. Zmotoryzowany focus daje możliwość tworzenia ostrych wzorów gobo z niemal dowolnej odległości, a tryb TOTEM MODE pozwala zachować ruch głowic w utemperowany sposób do przodu.

LIGHT4ME SPECTRA BAR 24x6W RGBWA-UV

LIGHT4ME SPECTRA BAR 24×6 RGBWA-UV to profesjonalna i bardzo wszechstronna listwa led, wyposażona w 24 mocne, 6-watowe diody operujące światłem w palecie RGBWA-UV (red, green, blue, white, amber,oraz światłem ultrafioletowym). Dzięki emisji tak szerokiego spektrum ta belka led znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się jako oświetlenie sceniczne na różnego typu estradach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także w dekoracji światłem sali weselnych oraz pomieszczeń restauracyjnych i hotelowych.

Dodatkowe akcesoria

Shure BLX24/PG58 PG Wireless mikrofon bezprzewodowy, doręczny PG58, pasmo H8E

Profesjonalny zestaw bezprzewodowy renomowanej marki Shure. Zestaw składa się z odbiornika i mikrofonu bezprzewodowego. Idealny zestaw dla aktywnie koncertujących zespołów. Bardzo dobra jakość brzmienia, pełna funkcjonalność i praktycznie zerowy poziom zniekształceń. 

MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID

MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID | Wyświetlacz Retina z technologią True Tone | Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 2,3 GHz 8. generacji.
MacBook Pro to większa moc i wydajność. Progres dla profesjonalistów. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie podnosi tu poprzeczkę. Teraz jeszcze szybciej możesz podążać za śmiałymi pomysłami. Pomogą Ci wydajne procesory i układy pamięci, zaawansowana grafika, błyskawicznie działająca pamięć masowa i inne doskonałe rozwiązania.