SPRZĘT

Nagłośnienie

Previous slide
Next slide

POL-AUDIO DJT 3000 AK to w pełni profesjonalny, aktywny zestaw nagłośnieniowy PA o łącznej mocy 3000 watów dedykowany mobilnym DJ-om, zespołom i firmom eventowym, a także domom i ośrodkom kultury, klubom muzycznym i dyskotekom. Doskonale sprawdza się na niewielkich scenach podczas różnego typu koncertów, występów, pokazów i prezentacji.

System słupkowy DJT 3000 AK składa się z dwóch średnio-wysokotonowych kolumn głośnikowych SAT93T oraz aktywnego i pasywnego subwoofera SWB 115-1200 ND. Moduł zasilający cały zestaw kolumnowy oraz panel kontrolny znajdują się w jednym z basów. Panel sterowania obejmuje wyświetlacz LCD i potencjometrem wyboru presetu. Wbudowany procesor DSP pozwala na szybką konfigurację systemu na potrzeby konkretnych wydarzeń. Do wyboru mamy m.in. tryb muzyki i mowy. Z tyłu mieści się również złącze USB typu B, para wejść i wyjść XLR, 3 gniazda speakon oraz gniazdo zasilania powercon.
 
Kolumny audio SAT93T posiadają po 9 głośników skonfigurowanych w układzie liniowym, o średnicy 3 cali każdy, wspomaganych przez specjalnie zaprojektowane falowody. Kształt płyty czołowej SAT93T pozwala na ukierunkowanie większości energii w dalszy obszar publiczności, przez co zapewnia komfortowy odsłuch osobom znajdującym się zarówno tuż przy systemie i publiczności będącej dalej. Dodatkowo specjalne otwory umieszczone z boków obudowy pozwalają na skupienie energii z przodu i ograniczenie promieniowania do tyłu oraz na boki. Kolumnowy układ przetworników w nadstawce poprawia kontrolę nad rozproszeniem wertykalnym, przez co minimalizowane są niepotrzebne odbicia i dźwięk trafia dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.

Dwa neodymowe, 15-calowe głośniki basowe SWB 115-1200 ND z 4-calową cewką oraz kanałem bass-reflex zapewnią odpowiednią głębię i natężenie basu. Ich obudowy wykonane zostały ze sklejki brzozowej. Z przodu każdego subwoofera znajduje się solidna, metalowa maskownica głośnika, a po bokach wygodne uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie sprzętu. W górnej części mieści się gniazdo sztycy kolumnowej, na której instaluje się kolumny frontowe.

Previous slide
Next slide

Konsoleta

Pioneer XDJ-XZ

Pioneer XDJ-XZ jest pierwszą konsolą typu all-in-one, która wspiera Pro DJ Link. Możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia, jak na przykład odtwarzacze CDJ do kanału 3 i 4 i synchronizować ich muzykę ze swoim mixem. Możesz także przeglądać na ekranie XDJ-XZ utwory z pamięci USB podłączonej do innej jednostki.

Oświetlenie

AMERICAN DJ MY DMX 3.0 - STEROWNIK DMX

ADJ myDMX 3.0 jest to platforma DMX o wielu możliwościach kontroli software/hardware (na komputerach Windows oraz OSX Mac). ADJ myDMX 3.0 posiada nowy solidny konwerter oraz wiele nowych funkcji do stworzenia niesamowitych light show.

Głowa Chauvet DJ INTIMIDATOR SPOT 260

Intimidator Spot 260 to głowica LED o mocy 75 W, w pełni wyposażona w ogrom możliwości dla mobilnych realizacji oświetleniowych. Na pokładzie mamy trójramienną okrągłą pryzmę, aby podzielić wiązkę i pokryć większy obszar dzięki imponującym efektom wizualnym. Możliwość zmniejszenia kąta światła o 5st. dzięki manualnej funkcji zoom. Zmotoryzowany focus daje możliwość tworzenia ostrych wzorów gobo z niemal dowolnej odległości, a tryb TOTEM MODE pozwala zachować ruch głowic w utemperowany sposób do przodu.

LIGHT4ME SPECTRA BAR 24x6W RGBWA-UV

LIGHT4ME SPECTRA BAR 24×6 RGBWA-UV to profesjonalna i bardzo wszechstronna listwa led, wyposażona w 24 mocne, 6-watowe diody operujące światłem w palecie RGBWA-UV (red, green, blue, white, amber,oraz światłem ultrafioletowym). Dzięki emisji tak szerokiego spektrum ta belka led znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się jako oświetlenie sceniczne na różnego typu estradach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także w dekoracji światłem sali weselnych oraz pomieszczeń restauracyjnych i hotelowych.

Dodatkowe akcesoria

Shure SLXD 24E/SM58 system bezprzewodowy

SLX-D® to cyfrowy system bezprzewodowy zapewniający przejrzysty, 24-bitowy dźwięk cyfrowy i stabilny przekaz radiowy, łatwą konfigurację i opcje ładowania w pakiecie wszechstronnych konfiguracji systemów bezprzewodowych. Wyposażony w wiodącą w branży cyfrową technologię bezprzewodową i konstrukcję, SLXD2 łatwo synchronizuje się z odbiornikiem bezprzewodowym. Szeroki wybór mikrofonów gwarantuje właściwe rozwiązanie dla szerokiego zakresu zastosowań, od całodziennych prezentacji po wieczorne występy.

MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID

MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID | Wyświetlacz Retina z technologią True Tone | Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 2,3 GHz 8. generacji.
MacBook Pro to większa moc i wydajność. Progres dla profesjonalistów. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie podnosi tu poprzeczkę. Teraz jeszcze szybciej możesz podążać za śmiałymi pomysłami. Pomogą Ci wydajne procesory i układy pamięci, zaawansowana grafika, błyskawicznie działająca pamięć masowa i inne doskonałe rozwiązania.