Sprzęt

Cerwin-vega CVA 28 – Kolumny CVA 28 wyposażone zostały w dwa 8 calowe przetworniki legendarnej, znakomitej serii strocker. Cały zestaw przeznaczony jest do wszelkich zastosowań dźwiękowych od klubów po estradę. CVA 28 posiada trzy wbudowane wzmacniacze mocy dwa 8 calowe przetworniki potrafiące wydobyć gigantyczną moc 400 W w sinusie!!!.
Nowy aktywny subwoofer oparty na niskotonowm przetworniku Srocker™. Model CVA 115 o mocy 700 W, impedancji 8 Ohm i przetworniku 15”. Wzmacniacz posiadają limiter, ochronę przeciążeniową i przepięciową. CVA 115 wyposażony został również w przełącznik master/slave umożliwiający współpracę większej liczby subwooferów. Posiadają możliwość podłączenia pasywnych głośników szerokopasmowych np. z serii Intense (INT-152 lub INT-252). Obudowa wykonana jest z wielowarstwowego drewna. Posiada uchwyty Vega-Grip™. Przetwornik jest chroniony specjalnie zaprojektowaną aluminiowa maskownica.
Cyfrowy DN-X1600 oferuje bezkonkurencyjną w swojej klasie jakość dźwięku oraz profesjonalną trwałość i niezawodność. Zbudowany w oparciu o podzespoły wykorzystane w nowszym flagowym DN-X1700, nowy DN-X1600 jest przystępnym cenowo i wszechstronnym czterokanałowym mikserem z fenomenalnie rozbudowaną funkcjonalnością MIDI.
Ogrom funkcji sprawia, że jest on perfekcyjnym mikserem dla każdej grupy DJów i nowoczesnych muzyków: od profesjonalnych klubowych i mobilnych DJów do DJów stawiających piersze kroki w zawodzie oraz hobbystów.
Pioneer CDJ-400 zaprojektowany przez dj-ów dla dj-ów jest bestią ukrytą wewnątrz małego pudełka. Ten cyfrowy deck jest po brzegi wypełniony ciekawymi funkcjami oraz najbardziej legendarnymi rozwiązaniami z których słynie rodzina CDJ Pioneer-a. CDJ-400 jest w pełni multimedialnym odtwarzaczem który ma możliwość odczytu z wielu różnych rodzajów źródeł, oddaje też do dyspozycji sekcje efektów jak i wierną emulacje scratchu. CDJ-400 wyposażony jest w czuły na dotyk jog, którego praca przypomina starszego brata – CDJ-800 z tą różnicą że jest mniejszy. Do tego dochodzi powiększona sekcja własnych efektów w jakie wyposażony został CDJ-400, podzielone one zostały na dwie sekcje: dla trybu CDJ oraz po raz pierwszy dla trybu VINYL!
Mikser PA marki AMERICAN AUDIO. Mikser oferuje niesamowitą jakość brzmienia oraz bardzo dużo funkcji w tak małej obudowie. Nie ważne czy na próbie, w show roomie, w sali czy na koncercie, mikser jest bardzo łatwy, przyjazny w obsłudze i godny zaufania. Każdy kto posiada podstawowe pojęcia bez problemu poradzi sobie z obsługą. Każdy mikser posiada wbudowany 24bit efekty DSP z 100 presets.
MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID | Wyświetlacz Retina z technologią True Tone | Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 2,3 GHz 8. generacji.
MacBook Pro to większa moc i wydajność. Progres dla profesjonalistów. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie podnosi tu poprzeczkę. Teraz jeszcze szybciej możesz podążać za śmiałymi pomysłami. Pomogą Ci wydajne procesory i układy pamięci, zaawansowana grafika, błyskawicznie działająca pamięć masowa i inne doskonałe rozwiązania.