Sprzęt

Cerwin-vega CVA 28 – Kolumny CVA 28 wyposażone zostały w dwa 8 calowe przetworniki legendarnej, znakomitej serii strocker. Cały zestaw przeznaczony jest do wszelkich zastosowań dźwiękowych od klubów po estradę. CVA 28 posiada trzy wbudowane wzmacniacze mocy dwa 8 calowe przetworniki potrafiące wydobyć gigantyczną moc 400 W w sinusie!!!.
Nowy aktywny subwoofer oparty na niskotonowm przetworniku Srocker™. Model CVA 115 o mocy 700 W, impedancji 8 Ohm i przetworniku 15”. Wzmacniacz posiadają limiter, ochronę przeciążeniową i przepięciową. CVA 115 wyposażony został również w przełącznik master/slave umożliwiający współpracę większej liczby subwooferów. Posiadają możliwość podłączenia pasywnych głośników szerokopasmowych np. z serii Intense (INT-152 lub INT-252). Obudowa wykonana jest z wielowarstwowego drewna. Posiada uchwyty Vega-Grip™. Przetwornik jest chroniony specjalnie zaprojektowaną aluminiowa maskownica.
dj-na-wesele-cva-115
dj-na-wesele-cva-115
Pioneer XDJ-XZ

Pioneer XDJ-XZ jest pierwszą konsolą typu all-in-one, która wspiera Pro DJ Link. Możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia, jak na przykład odtwarzacze CDJ do kanału 3 i 4 i synchronizować ich muzykę ze swoim mixem. Możesz także przeglądać na ekranie XDJ-XZ utwory z pamięci USB podłączonej do innej jednostki.
AMERICAN DJ MY DMX 3.0 - STEROWNIK DMX

ADj myDMX 3.0 jest to platforma DMX o wielu możliwościach kontroli software/hardware (na komputerach Windows oraz OSX Mac). ADJ myDMX 3.0 posiada nowy solidny konwerter oraz wiele nowych funkcji do stworzenia niesamowitych light show.
Głowa Chauvet DJ INTIMIDATOR SPOT 260

Intimidator Spot 260 to głowica LED o mocy 75 W, w pełni wyposażona w ogrom możliwości dla mobilnych realizacji oświetleniowych. Na pokładzie mamy trójramienną okrągłą pryzmę, aby podzielić wiązkę i pokryć większy obszar dzięki imponującym efektom wizualnym. Możliwość zmniejszenia kąta światła o 5st. dzięki manualnej funkcji zoom. Zmotoryzowany focus daje możliwość tworzenia ostrych wzorów gobo z niemal dowolnej odległości, a tryb TOTEM MODE pozwala zachować ruch głowic w utemperowany sposób do przodu.
Shure BLX24/PG58 PG Wireless mikrofon bezprzewodowy, doręczny PG58, pasmo H8E

Shure BLX24/PG58 z serii PG Wireless, jest to idealny wybór dla profesjonalnych wokalistów. Brzmienie mikrofonu zostało ukształtowane w celu zapewnienia ciepła i klarowności wokalu głównego oraz chórków. Nawet w ekstremalnych warunkach pozwala on uzyskać
Showtec Compact PAR 7 Tri

Showtec Compact Par 7 Tri to reflektor o unikalnej i niewielkiej obudowie. Oferuje pełną paletę barw w systemie 3-in-1 RGB co daje żywe kolory. Dzięki zwartej konstrukcji oszczędza mnóstwo miejsca podczas transportu a także podczas użytkowania. Ma możliwość pełnego sterowania DMX może także pracować samodzielnie w rytm dźwięku.
MacBook Pro z Touch Bar i Touch ID | Wyświetlacz Retina z technologią True Tone | Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 2,3 GHz 8. generacji.
MacBook Pro to większa moc i wydajność. Progres dla profesjonalistów. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie podnosi tu poprzeczkę. Teraz jeszcze szybciej możesz podążać za śmiałymi pomysłami. Pomogą Ci wydajne procesory i układy pamięci, zaawansowana grafika, błyskawicznie działająca pamięć masowa i inne doskonałe rozwiązania.