SETY

Muzyka na każdej imprezie okolicznościowej jest niezwykle ważna. To podstawa dobrej zabawy i zadowolenia gości. Właśnie dlatego staram się dopasowywać ją do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także pod atmosferę imprezy oraz uczestników. Poniżej znajdziesz moją szczegółową ofertę muzyczną.

Muzyka na wesele:muzyka szalonych lat 60 – tych

muzyka lat 70,80,90’s

muzyka weselna i biesiadna

muzyka filmowa

lansowana przez stacje radiowe muzyka współczesna

W zależności od typu i charakteru imprezy gram także:R&B, hip-hop, funky, soul

dance

house, trance

rock

country

Muzyka na imprezę – DJ Jerzman

  • Jako DJ na wesele gram wyłącznie oryginalne i znane przeboje, co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz w oryginalnym wykonaniu.
  • Nie robię długich przerw – każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę.
  • W trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych), czas umila odpowiednia, nastrojowa muzyka.
  • DJ nie ma sztywno ustalonego repertuaru – muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.

Dedykacje:

W każdym momencie wesela lub innej imprezy okolicznościowej, każdy z gości może przyjść do mnie i zamówić ulubiony utwór, dedykując go wybranej osobie. W przypadku zespołu repertuar jest ściśle określony i z tego powodu niestety nie jest on w stanie zagrać wszystkiego. Zamawiając DJ-a na wesele czy inną imprezę okolicznościową masz gwarancję zabawy przy każdym kawałku, o który poprosisz.

Sety:

Zapraszam do słuchania i pobierania moich setów muzyki klubowej. Sety z imprez nagrywane są dla miłośników muzyki klubowej, jak i komercyjnej (radiowej), ale w ambitnych wersjach i remixach. Nie są one jednak odzwierciedleniem muzyki granej przeze mnie na imprezach okolicznościowych.
Zawsze staram się szczegółowo podsumować dany miesiąc lub kilka miesięcy, umieszczając w setach najlepsze wersje klubowe. Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z dobrą muzyką, ale nie mają na to czasu.

Wszystkie sety dostępne są w wersji mp3.

Życzę miłego odbioru,

DJ Jerzman!

dj na wesele poznan
dj na wesele opinie

Ściągnij set za pomocą strzałki po prawej stronie / Download

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

Dlaczego oprawa muzyczna wesela jest kluczowa dla dobrej zabawy?

Przyjęcie weselne to ukoronowanie uroczystości zaślubin, które ma sprawić, że nowożeńcy oraz ich goście zapamiętają ten ważny dzień nie tylko z powodu doniosłości wydarzenia. Ma ich uwieść również radosna atmosfera, na którą, obok toastów i dobrego jedzenia, składa się muzyka grana do tańca i podczas przerw od szaleństw na parkiecie. Oprawa muzyczna wesela to jeden z najważniejszych elementów, o który przyszli państwo młodzi pragną zadbać już na pierwszym etapie przygotowań przedślubnych. Nie ma znaczenia, czy impreza weselna odbywa się w wielkim mieście, takim jak Warszawa, Gdańsk albo Poznań, czy też w maleńkiej miejscowości na krańcu Polski – muzyka, którą wybiorą nowożeńcy ma przyczynić się do stworzenia niezapomnianej atmosfery. Dla nich niezwykle ważne jest, jaka piosenka zabrzmi przy powitaniu i przy jakiej będą prezentować swój pierwszy wspólny taniec. Chcą też zadbać o swoich gości i wybrać style muzyczne, które zachęcą wszystkich, bez względu na wiek, do szaleństw na parkiecie.