Sety

Muzyka na każdej imprezie okolicznościowej jest niezwykle ważna. To podstawa dobrej zabawy i zadowolenia gości. Właśnie dlatego staram się dopasowywać ją do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także pod atmosferę imprezy oraz uczestników. Poniżej znajdziesz moją szczegółową ofertę muzyczną.

Muzyka na wesele:


muzyka szalonych lat 60 – tych

muzyka lat 70,80,90’s

muzyka weselna i biesiadna

muzyka filmowa

lansowana przez stacje radiowe muzyka współczesna
W zależności od typu i charakteru imprezy gram także:


R&B, hip-hop, funky, soul

dance

house, trance

rock

country

Muzyka na imprezę - DJ Jerzman


Jako DJ na wesele gram wyłącznie oryginalne i znane przeboje, co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz w oryginalnym wykonaniu.

Nie robię długich przerw – każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę.

W trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych), czas umila odpowiednia, nastrojowa muzyka.

DJ nie ma sztywno ustalonego repertuaru – muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.

Dedykacje:


W każdym momencie wesela lub innej imprezy okolicznościowej, każdy z gości może przyjść do mnie i zamówić ulubiony utwór, dedykując go wybranej osobie. W przypadku zespołu repertuar jest ściśle określony i z tego powodu niestety nie jest on w stanie zagrać wszystkiego. Zamawiając DJ-a na wesele czy inną imprezę okolicznościową masz gwarancję zabawy przy każdym kawałku, o który poprosisz.

Sety:


Zapraszam do słuchania i pobierania moich setów muzyki klubowej. Sety z imprez nagrywane są dla miłośników muzyki klubowej, jak i komercyjnej (radiowej), ale w ambitnych wersjach i remixach. Nie są one jednak odzwierciedleniem muzyki granej przeze mnie na imprezach okolicznościowych.
Zawsze staram się szczegółowo podsumować dany miesiąc lub kilka miesięcy, umieszczając w setach najlepsze wersje klubowe. Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z dobrą muzyką, ale nie mają na to czasu.

Wszystkie sety dostępne są w wersji mp3.

Życzę miłego odbioru,

DJ Jerzman!


Ściągnij set za pomocą strzałki po prawej stronie / Download

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010