dj na wesele impreze firmowa poznan wielkopolska

O co warto zapytać DJ-a na wesele na pierwszym spotkaniu?

Oprawa muzyczna to bardzo ważny element każdego wesela, dlatego warto powierzyć ją odpowiedniej osobie. Jeśli właśnie przygotowujecie się do pierwszego spotkania z DJ-em na wesele i zastanawiacie się, o co warto go zapytać, świetnie trafiliście. Poniżej znajdziecie kilka kluczowych pytań, które pomogą Wam wybrać najlepszego DJ-a na Wasze wesele. 

Jakich gatunków muzycznych można się spodziewać na weselu?

To bardzo ważna kwestia dla wielu par młodych, dlatego – jeśli Wam również zależy na ustaleniu repertuaru z DJ-em na wesele – nie bójcie się o to zapytać. Każdy z nas ma swoje preferencje. Jedni kochają polskie przeboje, inni disco polo, a jeszcze inni house i dance. Zdarzają się także pary młode, którym marzy się wesele w stylu lat 60., 70. czy 80. W każdym przypadku muzyka na wesele dopasowywana jest do preferencji nowożeńców.

Podsumowując, kwestie muzyki granej przez DJ-a zawsze omawiane są z młodą parą indywidualnie. Podczas spotkania DJ na wesele odnotowuje sobie, jakie gatunki muzyczne szczególnie Was interesują i na tej podstawie dobiera swój repertuar.

Czy można przygotować swoją listę utworów?

Zazwyczaj DJ-e na wesele są otwarci na propozycje par młodych. Ważne jednak, by ustalić konkretną liczbę, np. maksymalnie 40 ulubionych utworów. Dzięki temu DJ będzie mógł przeplatać kawałki z listy przygotowanej przez młodą parę z playlistą przygotowaną przez siebie. Taki schemat sprawdza się idealnie na weselach. Daje to pewność, że każdy będzie bawił się dobrze, ponieważ DJ zagra zarówno ulubione piosenki młodej pary, jak i hity z list przebojów czy nieśmiertelne klasyki!

Czy DJ na wesele przyjmuje dedykacje muzyczne od gości?

Na każdym weselu obecni są goście, którzy od początku przyjęcia wyczekują swoich ukochanych piosenek. Czy DJ-e na wesele przyjmują dedykacje muzyczne od takich gości? Najczęściej DJ-e są na to przygotowani i zazwyczaj pozwalają na niewielką ingerencję w repertuar. Jeśli wspólnie ustalicie, że jesteście otwarci na propozycje ze strony gości, DJ na weselu również będzie takie dedykacje przyjmował. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Tak, by muzyka była spójna z Waszymi preferencjami.

Jakich zabaw i atrakcji weselnych można się spodziewać na weselu?

Jest to kwestia, która powinna być zawsze bardzo szczegółowo omówiona podczas spotkania DJ-a na wesele z narzeczonymi. Jest bowiem bardzo wiele zabaw weselnych, a każdy DJ, który jest jednocześnie wodzirejem na weselu, ma w swojej ofercie prywatny repertuar rozmaitych atrakcji. Spośród nich wspólnie wybieracie te, które są dla Was interesujące. Są pary młode, które bardzo lubią różnego rodzaju konkursy, a także takie, które organizują kameralne przyjęcia i decydują się na jedną max. dwie zabawy. Stąd też te kwestie warto zawsze ustalić przed weselem.

Co wliczone jest w cenę usługi?

Decydując się na współpracę z DJ-em na wesele w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy innym mieście, musicie wziąć pod uwagę, że zarówno cena, jak i zakres usług mogą się różnić. Warto jednak pamiętać, że w cenę usługi wlicza się nie tylko prowadzenie wesela pod kątem muzycznym, konferansjerskim i wodzirejskim, ale również wiele więcej, a mianowicie nagłośnienie oraz oświetlenie, wsparcie oświetleniowca, dojazd na miejsce wesela, a także montaż i demontaż sprzętu. Dodatkowo, jeśli para młoda wybierze taki pakiet, wraz z DJ-em na weselu może pojawić się także saksofonista, który uświetni imprezę. Warto zapytać DJ-a także o inne opcje, które ma on w swojej ofercie.

Ile godzin pracuje DJ na wesele?

DJ na wesele pracuje najczęściej około 10 godzin, które liczą się od momentu wejścia na salę pary młodej. Oczywiście zawsze istnieje możliwość przedłużenia tego czasu. Wówczas ustalona jest konkretna kwota za każdą dodatkową godzinę pracy DJ-a.

Podsumowanie

Cały plan wesela, uwzględniający Wasze preferencje, indywidualne plany i pomysły, ustalany jest z DJ-em podczas pierwszego spotkania. To bardzo ważne zarówno dla pary młodej, jak i samego DJ-a, ponieważ dzięki temu może Was lepiej poznać, a w konsekwencji lepiej dopasować do Was scenariusz wesela. Podczas takiego spotkania macie okazję omówić wszystkie niejasne kwestie oraz powiedzieć DJ-owi o swoich oczekiwaniach oraz obawach, co sprawi, że podczas wesela nic mu nie umknie i wszystko przebiegnie według Waszych wspólnych ustaleń. Profesjonalny DJ na wesele zadba o to, by cała impreza została przeprowadzona na najwyższym poziomie zarówno pod kątem muzycznym, konferansjerskim, jak i wodzirejskim.

dj na wesele wielkopolska