fotobudka-360-007

Niezapomniana impreza firmowa z DJ-em – krok po kroku

Organizacja imprezy firmowej często jest wyzwaniem. To wydarzenie, które z założenia ma integrować sporą liczbę osób, często w różnym wieku, na różnych stanowiskach, z różnym statusem w życiu prywatnym. Powiedzenie „muzyka łączy pokolenia” nie wzięło się znikąd – dlatego właśnie na tego typu imprezę warto zaprosić DJ-a, który zachęci współpracowników do zabawy, pomagając kształtować ich wrażliwość muzyczną.

Organizacja imprezy firmowej z DJ-em: co warto wiedzieć?

Szefowie firm zgodnie twierdzą, że doświadczony DJ na imprezie firmowej to skarb. Przede wszystkim już na pierwszy rzut oka wie, jaka muzyka porwie do tańca daną grupę. Szybko i płynnie miesza kawałki z lat 60., 70., 80., 90. oraz współczesne hity tak, by dosłownie każdy uczestnik mógł poczuć klimat imprezy. Dobry DJ potrafi ocenić, przy jakim stylu muzycznym parkiet się zapełni i nie dopuści do tego, by goście z niego uciekli. To właśnie DJ w dużej mierze odpowiada za to, czy szalona zabawa potrwa do późnej nocy, czy uczestnicy będą woleli rozejść się do swoich pokoi.

Warto wspomnieć, że DJ dba nie tylko o stronę taneczną imprezy. Jest też konferansjerem i osobą nadającą jej tempo. Wymaga się od niego zarówno wysokiej kultury osobistej, jak i poczucia humoru oraz otwartości na ludzi. Jako konferansjer może on dopilnować realizacji ustalonego wcześniej scenariusza imprezy, np. podzielić ją na czas na parkiecie, przemówienia czy konkursy.

Niezapomniana rozrywka na imprezie firmowej

Jeśli już mówimy o konkursach, tu również warto zdać się na doświadczenie zaufanego DJ-a. Jako specjalista podpowie, jakie konkursy i gry zespołowe cieszą się największym uznaniem na imprezach firmowych i zaproponuje kilka ich wersji. Nic nie integruje tak, jak zdrowa rywalizacja w prostych, zabawnych czynnościach – pozwala ona na bezstresowy, bezpośredni kontakt nawet na linii podwładny-szef. Konkursy, chociaż niewyszukane, nie powinny stawiać w niezręcznej sytuacji żadnej ze stron. Dlatego właśnie doświadczenie DJ-a w tej kwestii ma ogromne znaczenie.

Udana impreza z DJ-em: kilka wskazówek

Planowanie imprezy z DJ-em warto oprzeć na ścisłej współpracy z nim – im lepiej pozna daną firmę i cel imprezy, tym lepiej dopasuje do niej muzykę i oprawę konferansjerską. Przy organizacji eventu firmowego pamiętaj o kilku sprawach:

  1. Zarezerwuj termin u wybranego DJ-a najwcześniej, jak się da. Najlepszym w branży kalendarze zapełniają się zastraszającym tempie!
  2. Poświęć czas na spotkanie z wybranym DJ-em. Opowiedz mu o rodzaju imprezy (Christmas Party wymaga zupełnie innej oprawy niż np. jubileusz firmy w środku lata), liczbie uczestników i kilka słów o tym, kim są Twoi pracownicy.
  3. Razem ustalcie scenariusz imprezy: czy po zakończeniu części prowadzonej przez przełożonych, DJ ma zająć się wyłącznie oprawą muzyczną? Czy zabawa będzie przerywana kilkukrotnie np. na wręczanie nagród, zabawy integracyjne albo wspólne krojenie tortu? Jeśli planujesz konkursy lub zabawy integracyjne, rozmowa z DJ-em to dobry moment, by ustalić ich przebieg i ewentualne wręczanie nagród.
  4. Zaufaj DJ-owi! Pamiętaj, że dobry DJ ma za sobą już niejedną imprezę firmową i wie, co się sprawdza, a co nie. Bazuj na jego doświadczeniu, a nie tylko własnej intuicji.

DJ na event firmowy, czyli organizacja imprezy od A do Z

Zatrudnienie DJ-a na imprezę firmową ma jeszcze jeden atut. Nie musisz martwić się o szukanie miejsca z dobrym oświetleniem, nagłośnieniem czy dodatkowymi atrakcjami takimi jak hit ostatnich imprez: fotobudka 360.DJ na event firmowy powinien dysponować własnym nagłośnieniem i oświetleniem, a sprzęty te znać jak własną kieszeń i wyciskać z nich, ile się da. Może więc poprowadzić imprezę w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu! Zapytaj go też o rekomendowane dodatkowe atrakcje, takie jak wspomniana fotobudka. Jeśli sam DJ nie ma jej w ofercie, z pewnością zna innych specjalistów z branży, których może polecić w tym zakresie. Zaufany DJ pomoże Ci zorganizować wymarzoną imprezę firmową, zdejmując z Twoich barków większość obowiązków organizacyjnych!