Imprezy firmowe

Zbliża się impreza firmowa, a Ty nie masz jeszcze zorganizowanej oprawy muzycznej? Mogę zaproponować Ci świetną ofertę! Posiadam bogate doświadczenie w organizacji imprez firmowych, imprez integracyjnych, bankietów, imprez plenerowych, imprez okolicznościowych, pokazów, a także promocji. Dzisiaj coraz częściej imprezy firmowe mają formę taneczną, co niewątpliwie sprzyja dobrej zabawie, a także integracji współpracowników. Właśnie dlatego postanowiłem przygotować specjalną propozycję dla firm.

DJ NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE – REPERTUAR

Jako DJ, który od wielu lat prowadzi imprezy firmowe, wesela, bale, studniówki, bankiety, a także imprezy rodzinne, dobrze wiem, czego lubią słuchać ludzie. Dzięki temu jestem w stanie dopasować repertuar do każdej okoliczności. Impreza firmowa to wydarzenie, na którym spotykają się osoby w różnym wieku i o różnych gustach. Nie przeszkadza to jednak temu, by mogli się wspólnie dobrze bawić.
W takich sytuacjach zawsze proponuję zróżnicowany repertuar, co sprawia, że muzyka będzie dopasowana do każdego uczestnika imprezy firmowej. W swojej ofercie posiadam ogromną bazę muzyki: od hitów z lat 60’s, 70’s, 80’s, 90’s aż po najnowsze kawałki, których słucha cały świat.
Na takim wydarzeniu nie może także zabraknąć polskich klasyków, jak również utworów z gatunku pop, house, dance, soul i wielu innych. Możesz mieć pewność, że muzyka grana na imprezie firmowej spełni oczekiwania każdego, kto będzie na niej obecny.

IMPREZY

DJ NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE – WIGILIE FIRMOWE, INTEGRACJE, BANKIETY

Jeśli chodzi o imprezy firmowe, pomysłów na ich organizację może być bardzo wiele, lecz zawsze punktem wspólnym okazuje się muzyka. To ona przyczynia się do stworzenia odpowiedniego klimatu, zachęca ludzi do tańca, zabawy i śpiewania. Muzyka bez wątpienia łączy pokolenia, co jest niezwykle ważne podczas imprez firmowych, ponieważ zazwyczaj zespół pracowników składa się z osób w różnym wieku. Imprezy firmowe, jakie miałem okazję prowadzić to m.in.:

• imprezy integracyjne,
• bankiety,
• imprezy plenerowe,
• pokazy,
• promocje,
• imprezy okolicznościowe,
• wigilie firmowe.

Właśnie na tym ostatnim punkcie chciałbym się skupić, ponieważ wigilie firmowe są dziś organizowane coraz chętniej. Muzyka na taką uroczystość to zarówno klasyczne kolędy i pastorałki, ale również zagraniczne utwory świąteczne, które zna i lubi każdy. Dzięki temu podczas tego wyjątkowego, wspólnego spotkania, tworzy się ciepła, wręcz rodzinna atmosfera. Kiedy jednak zakończy się kolacja, zmieniam klimat i gram muzykę idealną do tańca i zabawy. Disco, lata 70’s, 80’s, 90’s, hity wszech czasów, polskie przeboje, najnowsze kawałki z list przebojów – taka mieszanka to gwarancja udanego i niezapomnianego wieczoru spędzonego na parkiecie.

Konkursy

DJ IMPREZA FIRMOWA – ZABAWY I KONKURSY

To jeszcze nie wszystko! Podczas imprez firmowych chodzi nie tylko o muzykę, ale również o dobrą zabawę. Właśnie dlatego podczas przyjęcia organizuję również liczne konkursy i atrakcje, które bez wątpienia integrują cały zespół. Odrobina adrenaliny i nutka rywalizacji gwarantowana.

Moją autorską zabawą są Hulajnogi Jerzmana – uwielbiane przez wszystkich gości. To hit wszystkich imprez firmowych, wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Podczas konkursu tworzone są dwie pięcioosobowe drużyny. Gra zaczyna się w momencie, gdy włączam muzykę. Wtedy pierwsza osoba z drużyny pokonuje slalom na hulajnodze, a na końcu wypija kieliszek wódki, po czym przekazuje kask wraz z pojazdem następnemu uczestnikowi. Konkurs wygrywa ta drużyna, która pierwsza pokona slalom i wypije pięć kieliszków.

Druga zabawa, która jest bardzo popularna to Taczki. Nieco przypomina tę poprzednią, jednak jej zasady są trochę inne. Tu również tworzone są dwie pięcioosobowe drużyny. Pierwsze osoby z obu zespołów otrzymują piłeczkę i wraz ze startem muzyki pokonują slalom z taczką, w której leży piłeczka. Na końcu znajduje się miska, do której trzeba ją przerzucić. Po wykonaniu zadania uczestnik wraca, oddaje taczkę, znacznik oraz kask następnej osobie. Konkurs wygrywa ta drużyna, która pierwsza wykona poprawnie zadanie.

Kolejny konkurs, który niewątpliwie łączy pracowników podczas imprezy firmowej, to Quiz w stylu Familiady. Pierwszy raz tę zabawę przeprowadziłem w 2017 roku i od tej pory cały czas cieszy się ogromną popularnością. Jest to Quiz oparty na zasadach z popularnego teleturnieju. Pytania dotyczą oczywiście firmy, pracowników, ale mogą być to także pytania ogólne – z różnych dziedzin. Taka zabawa zawsze gwarantuje mnóstwo śmiechu – zarówno wśród uczestników, jak i pozostałych gości. Jeśli chcesz zobaczyć, jak w praktyce przebiega Quiz, zajrzyj do zakładki FILMY.

Fotobudka 360 – nowość na polskim rynku!

Nasza fotobudka 360 Poznań to prawdziwy hit imprez i nowość 2022 roku. Wynajmij ją i nagraj niezapomniane materiały z wesela, urodzin, 18-stki, studniówki czy imprezy pożegnalnej. Twórz dynamiczne i szalone nagrania, które przyciągną uwagę wszystkich znajomych oraz zapewnią Ci nowych obserwatorów w social mediach.

Fotobudka 360 to platforma robiąca ujęcia 360 stopni. Niektórzy nazywają ją też foto twister lub obrotową fotobudką. Nagrywa filmy, a także tworzy GIF-y i boomerangi z każdej możliwej pozycji. To idealny gadżet, który pozwala tworzyć oraz montować unikalne filmy z imprez.