O mnie

Dzień dobry

Nazywam się Michał Jerzyk i jestem DJ-em. Bez wątpienia mogę też powiedzieć, że jestem szczęściarzem, gdyż moja pasja jest równocześnie moją pracą. Na co dzień mogę więc zajmować się tym, co kocham, czyli muzyką, a właściwie oprawą muzyczną wesel, imprez okolicznościowych i firmowych, na których występuję jako DJ i profesjonalny konferansjer. Najczęściej pracuję w okolicy Poznania, lecz moja działalność obejmuje również Warszawę i inne polskie miasta. Organizujesz wesele w Poznaniu i zastanawiasz się, czy wybrać DJ-a, czy zespół? DJ konferansjer to świetny wybór! Nie wierzysz na słowo? Zobacz więc zalety takiego rozwiązania:

 DJ gra wyłącznie oryginalne utwory – masz pewność, że będziecie bawić się przy ulubionych piosenkach znanych z radia, bez fałszowania czy przerysowanych aranżacji.

 DJ zagra każdy kawałek na życzenie – zespoły mają gotowy repertuar (zwykle polski) i rzadko spełniają życzenia uczestników imprezy.

 DJ nie potrzebuje długich przerw, a podczas krótkich pauz muzyka zawsze gra w tle.

 DJ to także konferansjer i wodzirej – człowiek-orkiestra zapewnia najlepszą muzykę, prowadzi konkursy i zachęca do wspólnej zabawy

DSC_4422-mod (Copy)

DJ konferansjer z Poznania

Przygotowania do wesela trwają wiele miesięcy, a poszukiwania dobrego zespołu z ciekawym repertuarem mogą być czasochłonne – jeśli więc chcecie mieć 100% pewności, że Wasi goście będą się świetnie bawić i przyjemnie wspominać Wasze wesele, postawcie na sprawdzonego DJ-a z Poznania. Jestem profesjonalistą, który dostosowuje sety do preferencji i oczekiwań Pary Młodej oraz Gości

Gram muzykę lat 60., 70., 80. i 90., a także muzykę biesiadną i filmową oraz współczesne hity znane z radia. Mój repertuar obejmuje także R&B, hip-hop, funky, soul, dance, house, trance, rock i country, dlatego z pewnością znajdziemy wspólny muzyczny mianownik. Oprócz oprawy muzycznej zapewniam także dekorację sali światłem, nowoczesne połączenie setów DJ-skich z muzyką na żywo graną na saksofonie oraz zabawy i konkursy, które są kreatywne i sprawiają gościom mnóstwo frajdy. Spotkajmy się, by przeanalizować Wasze pomysły i stworzyć plan, który uczyni ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. DJ Jerzman to gwarancja udanej zabawy!